Podlahy - studio TOFR České Budějovice

Plánujete pokládat novou podlahu či zvažujte rekonstrukci podlahy? Hledáte inspiraci? Navštivte interiérové studio TOFR v Českých Budějovicích v ulici Novohradská. Náš proškolená personál vám ukáže nejmodernější trendy v oblasti podlah, jsme schopni pro vás vytvořit cenově dostupnou podlahu na míru tak i velmi atypické podlahy na zakázku.

Jaké druhy podlah u nás naleznete

V interiérovém studiu TOFR naleznete široký sortiment vzorků jednotlivých níže uvedených typů podlah. U nás si vybere opravdu každý! Samozřejmostí je poradenství v oblasti správného výběru pro váš byt.

Masivní podlahy

Doba vrzajících masivních podlah je již naštěstí dávno pryč, díky použití nových technologií je možné položit masivní podlahy bez pozdějšího skřípotu. Zároveň díky moderním povrchovým úpravám se nevyžaduje tak otravné drátkování.

Výhody masivních podlah

  • Dlouhodobá životnost,

  • přírodní vzhled,

  • v dnešní době snadná údržba

  • tepelná a zvuková izolace

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy můžeme rozdělit na dřevěné, laminátové, vinylové. Každé z těchto druhů podlahových materiálů má své výhody, vždy ale záleží na vašich potřebách a vkusu, proto nás neváhejte navštívit a prohlédněte si jednotlivé vzorky podlah.

Plovoucí podlahy dřevěné

Tento druh podlah může být ideální volbou jako náhrada za masivní podlahy. Nabízíme především třívrstvé dřevěné podlahy, zároveň v našem sortimentu naleznete i jednovrstvé bambusové podlahy. Dřevěné plovoucí podlahy nabízíme v širokém množství povrchovým úprav. Záleží jen na vás, která se vám bude líbit.

Laminátové plovoucí podlahy

Našimi zákazníky nejvyhledávanější druh plovoucích podlah. Jejich výhodou je především kvalitní zpracování ale i příznivá cena. Rovněž nabízíme široký výběr jednotlivých výběrů o tom se samozřejmě můžete přesvědčit v našem studiu.

Vinylové plovoucí podlahy

V posledním době velmi oblíbený druh podlah. Jednotlivé lamely mohou imitovat například dřevěná prkna, nebo kamenu dlažbu. Jejich podání je díky moderním technologiím velmi věrné. Jejich hlavní výhodou je vysoká odolnost proti opotřebení, příjemný teplý pocit a příznivá cena.

Montáž podlah

Jsem schopni vám položit podlahy na jakýkoliv typ podklady. Prakticky se ničeho nebojíme. Náš proškolený montážní tým z Českých Budějovic se ničeho nezalekne, nebojíme se atypických řešení

Výhody interiérové studia

  • Již 15 let praxe v oboru. Za sebou máme již mnoho podlah, nic nás nepřekvapí

  • Individuální přístup, orientace na spokojeného zákazníka

  • Široký sortiment vzorků jednotlivých podlah

  • Dodržování termínů

  • Zaměření a kalkulace zdarma

Zaujali jsem vás. Svěřte svou podlahy týmu TOFR

Jsme zkušení řemeslníci a uděláme maximum proto, aby jste byli spokojeni. Přijeďte se za námi podívat do našeho interiérového studia v Novohradské ulici v Českých Budějovicích. Těšíme se na vás.  

PODÍVEJTE SE NA NÁŠ KATALOG podlah